Historia

Stowarzyszenie Klub Sportowy Pogrom Luboń powstało w październiku 2013 roku. Zostało założone przez Szymona Owsiannego i Sebastiana Michalaka. To oni odpowiadali za stronę organizacyjną. Z pomocą przyszli pracownicy Urzędu Miejskiego w Luboniu. Nieocenione okazało się wsparcie szczególnie p.Romualdy Suchowiak i p.Mikołaja Tomaszyka. Z ich wiedzą i doświadczeniem, z każdym tygodniem, dla KS Pogrom zmniejszała się liczba spraw do załatwienia. Efektem tej współpracy było m.in. szybkie uzyskanie zgody przez klub na korzystanie z boiska przy ulicy Rzecznej, a ta kwestia to podstawa do funkcjonowania piłkarskiej drużyny. To właśnie na obiekcie przy ulicy Rzecznej, piłkarze Pogromu rozgrywają swoje mecze.. Trenerem drużyny jest Filip Malicki. Drużyna składa się z piłkarskich pasjonatów. Wszyscy pracują zawodowo lub uczą się, swój wolny czas poświęcają na treningi. Niektórzy mają doświadczenie z gry w innych klubach.  Stowarzyszenie jest otwarte na nowych członków.

Wiadomości (utwórz nową)