Podsumowanie 7 kolejki (Pogrom zagrał tym razem jak Niemcy )

Liderem tabeli po 7 kolejkach pozostaje Skra Wielkopolska Otusz, która zdecydowanie przewyższa konkurencję i jeśli nie stanie się coś nieprzewidywalnego, to na pewno awansuje do A klasy.

Pogrom Luboń 0-2 1920 II Mosina

Chciałoby się napisać,że Pogrom miał przewagę jak Niemcy z Polską, niestety było zgoła inaczej to zawodnicy z Mosiny zagrali lepiej i zasłużenie wygrali. Mimo szybko straconej bramki już w 8 minucie, zespół z Lubonia się nie załamał tylko dalej próbował realizować zadania taktyczne ustalone przed meczem.Mimo kilku dogodnych sytuacji nie udało się zmienić obrazu spotkania, niestety to zawodnicy z Mosiny przypieczętowali zwycięstwo strzelając w drugiej połowie bramkę na 0:2. Na pewno plusem tego meczu była postawa obrony, wreszcie nie strzelaliśmy sobie sami bramek, a gole które straciliśmy wynikały z przyzwoitych akcji rywali. Dobrze wyglądał też pressing z przodu, kilka razy udało się dzięki niemu szybko wyłuskać piłkę. Nadal podstawowym problemem zespołu jest wyprowadzanie akcji, zazwyczaj wszystko kończy się na 2-3 podaniach.

Miejmy nadzieję że Pogromcy już w następnym spotkaniu z Złotymi Złotkowo pokażą się z lepszej strony i być może odniosą historyczne pierwsze zwycięstwo.

Kolejka 7 - 11-12 października

Pogrom Luboń 0-2 1920 II Mosina 12 października, 14:00

Złoci Złotkowo 5-5 KS Gaj Wielki 11 października, 14:00

Okoń Sapowice 3-1 NKS Niepruszewo 11 października, 16:00

Orły Plewiska 3-2 Odlew Poznań 11 października, 14:00

SKS 13 Poznań 1-1 Arka Kiekrz 12 października, 12:00

Skra Wielkopolska Otusz 5-2 Avia II Kamionki 11 października, 16:00