Pogrom Luboń - Złoci Złotkowo 4:5 po brawurowym meczu (obszerna relacja z meczu + podsumowaniei 8 kolejki) Zapraszamy !!!!

Pogrom Luboń - Złoci Złotkowo 4:5

Mimo porażki fani Pogromu nie mogą żałować, że pojawili się w to piękne sobotnie popołudnie przy ulicy Rzecznej. Zawodnicy z Lubonia pokazali niebywały chart ducha i wole walki. Byliśmy świadkami wielu pięknych akcji, bramek, trzeszczących kości, a nawet goli samobójczych.

Goście już po 20 minutach prowadzili 0:2, na szczęście zespół z Lubonia ma w swoim zespole dwóch cracków Jacka Pempera i Krystiana Zalewskiego to właśnie po dwójkowej akcji tych panów Pogrom strzelił bramkę kontaktową. Kilka minut później wyrównał Krystian Zalewski, który po profesorsku wykończył akcje sam na sam.

Druga połowa spotkania miała bardzo podobny przebieg, Złotkowo strzeliło dwie bramki, a zespół z Lubonia ponownie podniósł rękawice i gonił skutecznie wynik. Bramka na 3:4 była ozdobą meczu, Adam Czuchrowski (ksywka ADI) strzelił gola z rzutu rożnego, warto dodać że nie była to bramka przypadkowa, lecz wyćwiczony wariant treningowy. Wyrównującą bramkę ustrzelił niesamowity w tym meczu Krystian Zalewski kompletując w ten sposób hat tricka

Pogrom jak to Pogrom postanowił strzelić sobie bramkę samobójczą, tak by zadowolić rządnych emocji kibiców. Jakby nie patrząc strzeliliśmy w tym spotkaniu więcej goli niż nasi rywale, ale mimo to przegraliśmy.......dziwne.

W każdym razie jeśli zawodnicy Pogromu będą walczyć tak jak w tym spotkaniu, to o wyniki i emocje możemy być spokojni.